Auktionskataloger Sotheby´s
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AUKTIONSKATALOGER, 6 st., Sotheby´s, 2000-tal, Etnografica, bland annat Frieda och Milton Rosenthals samling, Marc och Denyse Ginzberg samling samt Brian och Diane Leydens samling, ca 28x22 cm
Bruksslitage
483599
2017-09-11