Auktionskataloger Sotheby´s

Auktionskataloger Sotheby´s
Auktionskataloger Sotheby´s
Auktionskataloger Sotheby´s
Auktionskataloger Sotheby´s

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AUKTIONSKATALOGER, 6 st., Sotheby´s, 2000-tal, Etnografica, bland annat Frieda och Milton Rosenthals samling, Marc och Denyse Ginzberg samling samt Brian och Diane Leydens samling, ca 28x22 cm

Bruksslitage

483599

2017-09-11