Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BAJONETTER, Frankrike, modell 1866, 2 st, kavel i mässing, daterade 1870 resp 1875, längd ca 70 cm
Åldersrelaterat slitage
483601
2017-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här