Bajonetter Frankrike

Bajonetter Frankrike
Bajonetter Frankrike
Bajonetter Frankrike
Bajonetter Frankrike
Bajonetter Frankrike
Bajonetter Frankrike
Bajonetter Frankrike
Bajonetter Frankrike
Bajonetter Frankrike
Bajonetter Frankrike

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BAJONETTER, Frankrike, modell 1866, 2 st, kavel i mässing, daterade 1870 resp 1875, längd ca 70 cm

Åldersrelaterat slitage

483601

2017-09-11