Henri Joseph Harpignies akvarell 1883

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HENRI JOSEPH HARPIGNIES (Frankrike, 1819-1916): Landskap vid flod, signerad och daterad Harpignies 1883, akvarell på papper, ca35x47 cm

483602

2017-09-14