Köpmansdisk

Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

KÖPMANSDISK, 1900-talets första hälft, vitbemålad, 6-lådig, lådfronter med fasettslipat glas, dragbeslag i patinerad mässing, höjd ca 92, 142x51 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, skiva med torrspricka

483614

2017-09-11