Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
KÖPMANSDISK, 1900-talets första hälft, vitbemålad, 6-lådig, lådfronter med fasettslipat glas, dragbeslag i patinerad mässing, höjd ca 92, 142x51 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, skiva med torrspricka
483614
2017-09-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner