Amir Timergaleev oljemålning

Amir Timergaleev oljemålning
Amir Timergaleev oljemålning
Amir Timergaleev oljemålning
Amir Timergaleev oljemålning
Amir Timergaleev oljemålning
Amir Timergaleev oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AMIR TIMERGALEEV (Ryssland, född 1955): Figurkomposition, signerad och daterad amir 92, olja på duk, ca 60x40 cm

483617

2017-09-11