Snusflaskor Kina

Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SNUSFLASKOR, 16 st., stenmassa, Kina, 1900-tal, vissa med ristad dekor, höjd ca 5-8 cm

Slitage, smärre sprickor förekommer

483618

2017-09-11