Max Papart "Candide"

Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart
Max Papart

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MAX PAPART (Frankrike 1911-1994): (10) Candide, signerade och numrerade Max Papart 15/125, portfölj om 10 färgetsningar med carborundum och collage, 1990, ca 45x57 cm

483619

2017-09-11