Spegel med konsolbord gustaviansk stil
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGEL, med KONSOLBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor och pastellage, infälld relief i gips, spegelns mått ca 172x74, bordets mått 73, 86x50 cm
Skador: Spegeln med dekorskador, bordet med smärre slitage
483621
2017-09-11