Chiffonjé empire
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHIFFONJÉ, empire, fanérad i alm, brännförgyllda beslag, Stockholmsarbete, inredning med lådor och brevfack, krön med tandsnitt, övre låda med skrivskiva, höjd 134, 114x49 cm
2 lås saknas, fanérskador, saknar delar, slitage
483629
2017-09-11