Chiffonjé empire

Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHIFFONJÉ, empire, fanérad i alm, brännförgyllda beslag, Stockholmsarbete, inredning med lådor och brevfack, krön med tandsnitt, övre låda med skrivskiva, höjd 134, 114x49 cm

2 lås saknas, fanérskador, saknar delar, slitage

483629

2017-09-11