Klubbat för:
8 600 SEK
5 000 SEK
SNUSFLASKOR, ca 50 st., glas, porslin, lack, metall samt sten, Kina, 18/1900-tal, flertalet dekorerade, vissa i relief, höjd ca 4-10 cm
Smärre nagg, slitage
483641
2017-09-11