Einar Jolin färglitografi

Einar Jolin färglitografi
Einar Jolin färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Motiv från Gripsholm, stämpel signerad Jolin, H.C 38/40, färglitografi, ca 45x55 cm
Skador: Ngt gulnad

483650

2017-09-11