Fickur i 14 k guld
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FICKUR, 14 k guld, ca 1900, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, innerboett i metall, ankargång, boettnr. 3586, kedja i gulddoublé, diameter 43,5 mm, vikt ca 52 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funtkionen, bucklor och bruksslitage
483683
2017-09-17