Atelier Borgila halssmycke silver
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ATELIER BORGILA, halsband, sterlingsilver, dekor med lila glasemalj, stämplad Borgila, Stockholm 1958, längd ca 39 cm
"Ingår i Jewellery & Important Watches"
Två länkdelar med mindre emaljskador.
483688
2017-10-17