Atelier Borgila halssmycke silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ATELIER BORGILA, halsband, sterlingsilver, dekor med lila glasemalj, stämplad Borgila, Stockholm 1958, längd ca 39 cm

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Två länkdelar med mindre emaljskador.

483688

2017-10-17