Martin Glüssing oljemålning

Martin Glüssing oljemålning
Martin Glüssing oljemålning
Martin Glüssing oljemålning
Martin Glüssing oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARTIN FRANZ GLÜSING (1885-1956), Marinmotiv med fiskebåt, signerad och daterad Francis Glûsing 50, olja på pannå, ca 54x81 cm

483689

2017-09-11