Longines Flagship Ultronic herrarmbandsur
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LONGINES, armbandsur, stål, Flagship Ultronic, 1970-tal, stämgaffelverk, safirglas, boettnr. 4807-1 6332, cal. 6332, verknr. 51646197, originalläderband samt stålspänne, diameter 35,5 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, urtavla med smärre slitage
483693
2017-09-15