Longines Flagship Ultronic herrarmbandsur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LONGINES, armbandsur, stål, Flagship Ultronic, 1970-tal, stämgaffelverk, safirglas, boettnr. 4807-1 6332, cal. 6332, verknr. 51646197, originalläderband samt stålspänne, diameter 35,5 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, urtavla med smärre slitage

483693

2017-09-15