Hörnskåp 1800

Hörnskåp 1800
Hörnskåp 1800
Hörnskåp 1800
Hörnskåp 1800
Hörnskåp 1800
Hörnskåp 1800
Hörnskåp 1800
Hörnskåp 1800

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-talets första hälft, empire, mahognyfaner, höjd ca 141, 74x42 cm

Nyckel finns att avhämta på utlämningen, fanerskador, skador

483694

2017-09-11