Jaeger-LeCoultre Master Control herrarmbandsur
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
JAEGER-LECOULTRE, Master Control, armbandsur, stål, ca 2000, automatiskt uppdrag, safirglas, dag, datum, månad, månfas, refnr. 140.8.98.S, verknr. 2952402, cal 891/448, svart läderarmband, original viklås i stål, diameter 37 mm, instruktionsbok, corrector, produktkatalog samt certifikat från dec 2000 medföljer
"Ingår i Jewellery & Important Watches"
Verket går vid inskrivingstillfället, SAV garanterar ej funktioenen. Bruksslitage och smärre repor.
483706
2017-10-17