Ytterfoder 1900-talets början

Ytterfoder 1900-talets början
Ytterfoder 1900-talets början
Ytterfoder 1900-talets början
Ytterfoder 1900-talets början
Ytterfoder 1900-talets början
Ytterfoder 1900-talets början
Ytterfoder 1900-talets början
Ytterfoder 1900-talets början
Ytterfoder 1900-talets början
Ytterfoder 1900-talets början
Ytterfoder 1900-talets början
Ytterfoder 1900-talets början

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERFODER, 2+4 st, porslin, 1900-talets början, bl a Gustfsberg, delvis med fat, höjd ca 15-19 cm

Smärre sprickor o nagg

483738

2017-09-12