Fritz von Dardel akvarell

Fritz von Dardel akvarell
Fritz von Dardel akvarell
Fritz von Dardel akvarell
Fritz von Dardel akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRITZ VON DARDEL (1817-1901), Vid väderkvarnen, signerad och daterad F von Dardel 1855, akvarell på papper, oval ca 13x20 cm

483749

2017-09-14