Käppar 1900-tal

Käppar 1900-tal
Käppar 1900-tal
Käppar 1900-tal
Käppar 1900-tal
Käppar 1900-tal
Käppar 1900-tal
Käppar 1900-tal
Käppar 1900-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÄPPAR, 8 st, 1900-tal, varav 2 st med silverbeslag, höjd ca 86-103 cm

Smärre skador, slitage

483756

2017-09-12