Alfred Ohlson skulptur Sport och affischkonst

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ALFRED OHLSON (1868-1940): Skidhoppare - skulptur, mörkpatinerad brons, på stensockel, signerad och daterad Alfred Ohlson Skulp 1913, höjd ca 41 cm, bas med skyltar

Zustandsbeschreibung

483761

2017-11-21