Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ALFRED OHLSON (1868-1940): Skidhoppare - skulptur, mörkpatinerad brons, på stensockel, signerad och daterad Alfred Ohlson Skulp 1913, höjd ca 41 cm, bas med skyltar
Zustandsbeschreibung
483761
2017-11-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner