Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FIGURER, 20 st., olika stenarter bl. a. malakit, rosenkvarts, snöflingeobsidian, agat, jade, 1900-tal, i form av grodor, lejon, elefant samt häst, längd ca 3-12 cm
Skador, nagg
483774
2017-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här