Figurer sten

Figurer sten
Figurer sten
Figurer sten
Figurer sten
Figurer sten
Figurer sten
Figurer sten
Figurer sten
Figurer sten
Figurer sten
Figurer sten
Figurer sten

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURER, 20 st., olika stenarter bl. a. malakit, rosenkvarts, snöflingeobsidian, agat, jade, 1900-tal, i form av grodor, lejon, elefant samt häst, längd ca 3-12 cm

Skador, nagg

483774

2017-09-12