Paraplyställ tidigt 1900-tal

Paraplyställ tidigt 1900-tal
Paraplyställ tidigt 1900-tal
Paraplyställ tidigt 1900-tal
Paraplyställ tidigt 1900-tal
Paraplyställ tidigt 1900-tal
Paraplyställ tidigt 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

PARAPLYSTÄLL, tidigt 1900-tal, gjutjärn och patinerad mässing, kopparinsats, höjd 52, 25 x 25 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, viss ytrost nertill

483807

Päivämäärä:

2017-09-12