Paraplyställ tidigt 1900-tal
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
PARAPLYSTÄLL, tidigt 1900-tal, gjutjärn och patinerad mässing, kopparinsats, höjd 52, 25 x 25 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, viss ytrost nertill
483807
Päivämäärä:
2017-09-12