Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL ABRAHAM ROTHSTÉN (1826-1877): Landskap med stad i fonden, signerad och daterad C. Ab. R 1850, olja på duk, ca 27x37 cm
Enligt uppgift ´´Säftaholmssamlingen´´ Blinde Exellensen
483810
2017-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här