Carl Abraham Rothstén oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

2 500 SEK

CARL ABRAHAM ROTHSTÉN (1826-1877): Landskap med stad i fonden, signerad och daterad C. Ab. R 1850, olja på duk, ca 27x37 cm
Enligt uppgift ´´Säftaholmssamlingen´´ Blinde Exellensen

483810

2017-09-12