Sonia Delaunay Cathedrale Konkret konst

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SONIA DELAUNAY (Frankrike, 1885-1981): Cathedrale, signerad och daterad Sonia Delaunay -71, numrerad 73/75, färglitografi, bladmått ca 77x56 cm

483818

2017-11-30