Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
NILS NIXON (1912-1998): Varsel, signerad och daterad Nixon -47, olja på duk, 81x65 cm
På baksidan etikett "Nr 13, Varsel, Nils Nixon"
483820
2017-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här