Nils Nixon olja Konkret konst

Nils Nixon olja Konkret konst
Nils Nixon olja Konkret konst
Nils Nixon olja Konkret konst
Nils Nixon olja Konkret konst
Nils Nixon olja Konkret konst
Nils Nixon olja Konkret konst

Klubbat för:

15 500 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

NILS NIXON (1912-1998): Varsel, signerad och daterad Nixon -47, olja på duk, 81x65 cm
På baksidan etikett "Nr 13, Varsel, Nils Nixon"

Zustandsbeschreibung

483820

2017-11-30