Klubbat för:
15 500 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
NILS NIXON (1912-1998): Varsel, signerad och daterad Nixon -47, olja på duk, 81x65 cm
På baksidan etikett "Nr 13, Varsel, Nils Nixon"
Zustandsbeschreibung
483820
2017-11-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner