Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VILHELM BJERKE-PETERSEN (Danmark 1909-1957): Komposition, signerad och daterad Vilh. Bjerke Petersen-50, krita på papper, 48,5x62 cm
483821
2017-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här