Vilhelm Bjerke-Petersen krita Konkret konst

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VILHELM BJERKE-PETERSEN (Danmark 1909-1957): Komposition, signerad och daterad Vilh. Bjerke Petersen-50, krita på papper, 48,5x62 cm

483821

2017-11-30