Universal Geneve Uni-Compax herrarmbandsur

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

UNIVERSAL GENEVE, armbandsur, kromad boett med stålbaksida, uni-compax, 1960-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf, boettnr. 3260, 2223988 cal 140 (valjoux 22), läderarmband med stålspänne (ej original), diameter 36 mm

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Bruksslitage.

483826

2017-10-17