Berber amfora

Berber amfora
Berber amfora
Berber amfora
Berber amfora
Berber amfora
Berber amfora
Berber amfora
Berber amfora

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AMFORA, Berber, Algeriet, 18/1900-tal, bemålat gods, höjd 27 cm

Lagningar

483835

2017-09-12