Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
AMFORA, Berber, Algeriet, 18/1900-tal, bemålat gods, höjd 27 cm
Lagningar
483835
2017-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här