Movado armbandsur 18 k guld herrarmbandsur

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MOVADO, armbandsur, 18 k guld, 1940-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, dag, datum, månad, boettnr. R4823, serienr. B478003, cal 470, diameter 34 mm

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Bruksslitage. Skadad urtavla.

483843

2017-10-17