Albert Johansson olja

Albert Johansson olja
Albert Johansson olja
Albert Johansson olja
Albert Johansson olja
Albert Johansson olja
Albert Johansson olja

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Metafysiskt fönster I, signerad och daterad Albert Johansson 1978, olja på pannå, 122x92 cm

483844

2017-09-15