Jan Håfström

Jan Håfström
Jan Håfström

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Utan titel, signerad och daterad Jan Håfström 1981, 76/150, multipel och collage, bladstorlek 76,5x56,5 cm

Gulnad

483846

2017-09-15