Cartier Must de Vermeil

Cartier Must de Vermeil
Cartier Must de Vermeil
Cartier Must de Vermeil
Cartier Must de Vermeil
Cartier Must de Vermeil
Cartier Must de Vermeil
Cartier Must de Vermeil
Cartier Must de Vermeil

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

CARTIER, armbandsur, Must de Vermeil, förgylld sterlingstilver, 1990-tal, quartz, safirglas, boettnr. 18036204, läderband (ej original), originalspänne i gulddoublé, krona med cabochonslipad spinell, diameter 24 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktioen, bruksslitage

483875

2017-09-18