Girard Perregaux damarmbandsur 18 k guld

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GIRARD PERREGAUX, damarmbandsur, 18 k guld, 1960-tal, plexiglas, boettnr. 9205FA, läderarmband samt spänne i gulddoublé (ej original), diameter 23 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor

483881

2017-09-18