Serveringsvagn IKEA

Serveringsvagn IKEA
Serveringsvagn IKEA
Serveringsvagn IKEA
Serveringsvagn IKEA
Serveringsvagn IKEA
Serveringsvagn IKEA

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, trä samt laminat, 1950-tal, IKEA, fotavslut i mässing, med hyllplan, skiva med handtag, höjd ca 58, 80x51 cm

Bruksslitage

483894

2017-09-12