Vykort 1900-tal

Vykort 1900-tal
Vykort 1900-tal
Vykort 1900-tal
Vykort 1900-tal
Vykort 1900-tal
Vykort 1900-tal
Vykort 1900-tal
Vykort 1900-tal
Vykort 1900-tal
Vykort 1900-tal
Vykort 1900-tal
Vykort 1900-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VYKORT, huvudsak 1900-talets början, ca 460 st, 2 album samt lösa, huvudsak Svenska

Skador

483897

2017-09-12