Astrid Ewerlöf Rörstrand

Astrid Ewerlöf Rörstrand
Astrid Ewerlöf Rörstrand
Astrid Ewerlöf Rörstrand
Astrid Ewerlöf Rörstrand
Astrid Ewerlöf Rörstrand
Astrid Ewerlöf Rörstrand

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASTRID EWERLÖF, vas, porslin, omkring år 1900, jugend, för Rörstrand, dekor i form av lönnträdets delfrukter, botten märkt "Röstrand E. 6050 RR", höjd ca 11 cm

Nagg, repor, fläckar

483903

2017-09-12