Frans Wilhelm Odelmark akvarell
2017-09-15
483905
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Barberarbesök i Kairo, signerad FW Odelmark, akvarell ca 61x40 cm