Byrå nyrenässans 1800-tal
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, 6-lådig, träskuren dekor av bl a kolonetter, fanér i mahogny, lådfronter med valnötsfanér, beslag i mässing, höjd ca 155, 88, 57 cm, nycklar medföljer
Mindre slitage/märken
483914
2017-09-12