Byrå nyrenässans 1800-tal

Byrå nyrenässans 1800-tal
Byrå nyrenässans 1800-tal
Byrå nyrenässans 1800-tal
Byrå nyrenässans 1800-tal
Byrå nyrenässans 1800-tal
Byrå nyrenässans 1800-tal
Byrå nyrenässans 1800-tal
Byrå nyrenässans 1800-tal
Byrå nyrenässans 1800-tal
Byrå nyrenässans 1800-tal
Byrå nyrenässans 1800-tal
Byrå nyrenässans 1800-tal
Byrå nyrenässans 1800-tal
Byrå nyrenässans 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, 6-lådig, träskuren dekor av bl a kolonetter, fanér i mahogny, lådfronter med valnötsfanér, beslag i mässing, höjd ca 155, 88, 57 cm, nycklar medföljer

Mindre slitage/märken

483914

2017-09-12