Hans Lindberg oljemålning

Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS LINDBERG (född 1928): Naturmotiv med fors, signerad och daterad H Lindberg -66, olja på pannå, ca rammått 80x65 cm

484004

2017-09-13