Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSBORD, 1800-talets början, empire, fanerad med mahogny, lejontassar, låda i sarg, höjd ca 77, 125x80 cm
Slitage
484015
2017-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här