Klaffbord Karl Johan

Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAFFBORD, Karl Johan, 1800-talets början, bonad björk, låda i sargen, höjd ca 74, totallängd 152x81 cm, nyckel finns

Slitage

484019

2017-09-13