Knut Lundström oljemålning

Knut Lundström oljemålning
Knut Lundström oljemålning
Knut Lundström oljemålning
Knut Lundström oljemålning
Knut Lundström oljemålning
Knut Lundström oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KNUT LUNDSTRÖM (1892-1945), motiv från Paris utkant, signerad och daterad K. Lundstrom -25,
olja på träpannå, ca 33,5x40,5 cm

484032

2017-09-13